פונטף

וריאבל
Variable

סל קניות

ספרייה

שם הפונט
רישיונות

סוגי רישיונות

בוודאי שאלתם את עצמכם מהם בדיוק אותם רישיונות שימוש שונים שעליכם לבחור כשאתם מזמינים פונט. להלן הסבר על שלושת סוגי רישיונות השימוש שאנחנו מציעים:

  • רישיון OTF: תקבלו מאתנו קבצי פונט בפורמט OpenType להתקנה במחשבים, ולשימוש בכל התוכנות הגרפיות ומעבדי התמלילים. אפשר גם להטמיע את הקבצים בפורמטים סגורים (למשל pdf) לצורך הדפסה.
  • רישיון WEB: תקבלו קבצים בפורמטים הנתמכים באינטרנט (woff, woff2) אותם תוכלו להטמיע באתר אינטרנט אחד (ניתן להטמיע גם ב-Subdomains). רישיון זה נועד לשימוש באתר אינטרנט, ומיועד לשימוש ע״י מפתחים.
  • רישיון APP: רישיון זה נועד להטמעת הפונט באפליקציות. תקבלו קבצים בפורמט TrueType ותוכלו להשתמש בו עבור אפליקציה אחת.

אם צרכי השימוש שלכם חורגים מתנאי הרישיונות האלה, אתם מוזמנים לשלוח לנו אימייל ונשמח להתאים עבורכם רישיון שימוש מיוחד.

גרסאות ניסיון

אם אתם מעוניינים לנסות את אחת ממשפחות הפונטים שלנו, מלאו את הטופס, ספרו לנו מי אתם ומה אתם עושים ונחזור אליכם בהקדם.
הצעה זו היא עבור סטודיואים לעיצוב, מעצבים עצמאיים, וכן עבור סטודנטים לתקשורת חזותית לשימוש בעבודות שנעשות במסגרת הלימודים בלבד.

מבחינה משפטית עלינו לציין במפורש שאנחנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב מבלי להגיד לכם למה.

בחרו סוג רישיון:

מדיניות פרטיות

הקדמה
אתר ״פונטף״ (להלן "האתר") הוא אתר המשמש כמקור מידע וחנות אינטרנטית עבור ״פונטף״ – ינק יונטף ודניאל גרומר, והנכם מוזמנים לקחת בו חלק בכפוף להסכמתכם לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן. בנוסף, השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

קניין רוחני
האתר, כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של חברי ״פונטף״ ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מחברי ״פונטף״. בנוסף, אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

תוכן האתר
אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר באופן רציף ועקבי, אך הפרעות בזמינות האתר ייתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג׳ וכו׳. איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר. קישורים חיצוניים לאתר אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם ייעשה על דעתכם האישית בלבד. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של חברי ״פונטף״ ואין לעשות בהם שימוש מלבד האמור בתקנון זה (ראו סעיף 2) למעט במקרים בהם צוין אחרת, או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש של אותו גורם חיצוני ולפעול על פי המצוין אצלו.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר
הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה-IP של המחשב שלו, כתובת ה-MACID של המחשב שלו ו/או לפי מדינת המוצא שלו ללא מתן הסבר. צוות האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע, מוסכם בזאת כי לגולשים, למשתמשים ולרשומים באתר לא תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות אתר ״פונטף״.

גילוי נאות
באתר זה נעשה שימוש ב-cookies ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים וחיצוניים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. כמו כן, נעשה שימוש ב-cookies כחלק מפונקציונליות החנות (״סל הקניות״). בכל העת, למעט המשתמשים הרשומים לאתר, המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואינו מכיל פרטים מזהים אישיים של המשתמש.

איזור שיפוט
במקרה בו התגלעה כל מחלוקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי, תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.